Výlet v ZOO

29.4.2009 autor misko

Ahojte,

no závratnou rýchlosťou sa presuniem k dnešnému obdobiu. To znamená, že mám 1 rok aj 4 mesiace. Takže som dosť narástol, odkedy ste o mne naposledy čítali. Rozhodol som sa, že začnem písať aktuálne, skôr sa k tomu dostanem, ako loviť do minulosti, čo som robil, keď som mal dva, či tri mesiace. Samozrejme dostanem sa aj k tomu. Takže nebude chronológia ako u môjho bračeka Kubka, keďže teraz je už toho času troška menej.

Miško

Miško

Naš denný harmonogram je asi takýto, ráno, ktoré mimochodom začína prinajlepšom o 6 ráno, niekedy sa podarí aj skôr, si pozrieme rozprávku, tým dáme čas maminke, aby sa pomaly prebrala. Potom, keď je pekné počasie, tak ideme von, keď sa vrátime, sa napapáme, poprípade ešte troška zahráme, ideme hajať, keď sa zobudíme, tak sa znova napapáme, začneme sa chystať von, čo trvá asi tak hodinu :) Niekedy nás von vezmú babky, chodia každá raz do týždňa Tak máme aspoň zmenu, lebo s každým robíme niečo iné a potom to už ide rýchlo, keď sa vrátime z vonku, pojašíme sa s tatom, ten nás okúpe a uloží hajať.

A víkendy sú úplne najlepšie, väčšinou vymyslíme nejaký výlet, niekam, kam nechodíme bežne. Tak aj teraz sme sa vybrali do ZOO, bolo tam strašne veľa ľudí, tak som tak vyjavene kukal z kočára, aj mi úsmev zamrzol. Boli sme tam spolu so strýkom, s tým sme pozorovali medvede, opicu, ako rúčkovala po celej klietke, druhá si zase lúpala banán a papala ho. Najviac som ožil pri dinosauroch, tie vydávali zvuky ako ja. Tak sme si troška spoločne zavrčali. Strýko nám aj kúpil také dinosaury hračky, tak máme doma aj my taký dinopark ako v ZOO.

Naši noví kamaráti

Naši noví kamaráti

Však viac uvidíte na fotkách, tak príjemné pozeranie. Fotky z nášho výletu do Zoo a ďalšie nájdete aj u Kubka vo fotoalbume Návšteva zoo

Pridané do kategórie Miškové príbehy

Copyright © 2008 Miško Kadera